ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ                                                                                                                                              Середа, 21.08.2019, 11:49
Городенківська районна державна адміністрація
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Тематичні розділи
Економіка, фінанси [190]
Соціальний захист [245]
Агропромисловий розвиток [179]
Молодь і спорт [463]
Діти [320]
Релігія, Культура. Туризм [431]
Освіта [289]
Місцеве самоврядування [57]
Оперативна інформація управління з питань надзвичайних ситуацій [267]
Правопорядок, оборонна та мобілізац [69]
Суспільно-політична ситуація, євроінтеграційні процеси, співпраця з м.Бжег (Польща) [658]
Місцеві ЗМІ [19]
Охорона здоров'я [58]
Статистика інформує [559]
Пенсійне забезпечення [123]
Управління юстиції інформує [182]
Інвестиції та інвестиційні проекти [18]
Державна податкова інспекція [334]
РЦСССДМ [195]
Нормативно-правові акти [9]
Нормативно-правові акти, що належать до компетенції РДА, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню
Відомості про взаємодію з громадською радою та її діяльністю [16]
Звернення громадян [26]
Сектор інформаційної діяльності та комунікації з громадскістю [817]
Державний реєстр виборців [5]
Центр зайнятості [54]
Архів [1]
Архітектура та містобудування [7]
Відомості про проведення консультацій з громадськістю [2]
Відомості про проведення консультацій з громадськістю, громадської експертизи та врахування громадської думки
Громадська експертиза та обговорення [5]
Виконання Закону України "Про очищення влади" [20]
Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади [4]
Надання громадянам і юридичним особам інформаційних послуг загального призначення [1]
Виконання місцевого бюджету [10]
Відомості про проведення закупівлі товарів (робіт, послуг) за державні кошти [3]
Інформаційні ресурси з питань, що належать до компетенції РДА [1]
Цільовві програми у відповідній сфері [1]
Регуляторна діяльність [2]
Регуляторна діяльність: плани підготовки регуляторних актів; повідомлення про оприлюднення та проекти регуляторних актів; звіти про відстеження результативності; реєстр регулярних актів
Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації [1]
Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності, зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян чи органу
Відомості про сплату місцевих податків і зборів, комунальних платежів [1]
Відомості про сплату місцевих податків і зборів, комунальних платежів. у тому числі тарифи та пільги окремим групам платників, розрахунки юридичних і фізичних осіб з бюджетом відповідного рівня
Місія, функції, повноваження, основні завдання та нормативно-правові засади діяльності [1]
Місцезнаходження органу, його управлінь, відділів та інших структурних підрозділів [1]
Місцезнаходження органу, його управлінь, відділів та інших структурних підрозділів (поштові адреси, номери телефонів, факсів, адреси електронної пошти та веб-сайтів)
Порядок оскарження прийнятих рішень [1]
Основні функції структурних підрозділів [1]
Основні функції структурних підрозділів, а також прізвища, імена, по батькові, номери телефонів, адреси електронної пошти їх керівників
Прізвище, ім’я та по батькові, службові номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти керівника [1]
Прізвище, ім’я та по батькові, службові номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти керівника органу та його заступників
Адреса електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за приймання [1]
Адреса електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за приймання і реєстрацію вхідної кореспонденції
Територіальні органи [0]
Розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установ [1]
Соціально-економічний розвиток регіону [0]
Показники розрахунків за енергоносії [2]
Антикорупційна діяльність [0]
Інформація про систему обліку, види інформації, яку зберігає розпорядник [1]

П О Л О Ж Е Н Н Я

про організаційний відділ апарату районної

державної  адміністрації

 

I. Загальні положення

 

1. Організаційний відділ апарату районної державної адміністрації (надалі відділ) утворюється розпорядженням голови районної державної адміністрації відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

2. Відділ є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації, у своїй діяльності підпорядковується голові та керівнику апарату райдержадміністрації.

3. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, Регламентом районної державної адміністрації, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, цим Положенням та іншими нормативними актами відповідно до напрямів роботи.

4. Відділ взаємодіє зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, місцевими радами, територіальними відділами органів виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності відповідно до чинного законодавства України.

5. Робота відділу ведеться відповідно до плану, який складається на основі плану роботи райдержадміністрації, доручень керівництва, функцій відділу.

6. Положення про організаційний відділ затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

7. Посадові обов'язки працівників відділу затверджує керівник апарату райдержадміністрації.

8. Ліквідація та реорганізація відділу здійснюється на підставі розпорядження голови райдержадміністрації.

 

II. Структура відділу

 

1. Структура, штатна чисельність та фонд оплати праці відділу затверджується розпорядженням голови районної державної адміністрації.

2. Організаційний відділу апарату райдержадміністрації очолює начальник відділу, який за посадою є заступником керівника апарату райдержадміністрації, і в разі відсутності керівника апарату виконує його обов'язки.

3. Начальника відділу призначає на посаду та звільняє з посади голова районної державної адміністрації на конкурсній основі або в іншому порядку передбаченому законодавством.

4. У випадку відсутності начальника його обов'язки виконує один із двох головних спеціалістів відділу.

 5. Головних спеціалістів відділу призначає та звільняє з посади голова районної державної адміністрації на конкурсній основі або в іншому порядку передбаченому законодавством.

 

III. Основні напрямки роботи відділу

 

1. Організаційне забезпечення діяльності керівництва райдержадміністрації, підготовка матеріалів з питань організаційної роботи для внесення на розгляд голови та колегії районної державної адміністрації.

2. Забезпечення взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами  органів виконавчої влади в районі, іншими органами місцевої влади з питань організаційної роботи, узагальнення та поширення їх позитивного досвіду роботи.

3. Удосконалення форм і методів організаційної роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

IV. Основні функції та завдання відділу

 

1. За пропозиціями відділів і управлінь райдержадміністрації, районних організацій і установ готує проекти перспективних (річних), квартальних та поточних (на місяць) і оперативних (тижневі) планів роботи райдержадміністрації.

2. Щомісячно і щотижнево готує плани основних організаційних заходів, що проводяться в районі державними органами та громадсько-політичними організаціями. Здійснює організаційне забезпечення участі в них керівництва райдержадміністрації та начальників управлінь і відділів райдержадміністрації.

 3. Забезпечує організаційну  підготовку засідань колегії райдержадміністрації, нарад, семінарів, навчання працівників відділів і управлінь райдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

4. Готує проекти розпоряджень голови райдержадміністрації з питань організаційно-масової роботи, здійснює контроль за їх виконанням.

5. Здійснює систематичний аналіз та контроль щодо стилю, форм і методів організаційної та управлінської роботи у виконавчих комітетах місцевих рад, структурних підрозділах районної державної адміністрації, територіальних органах виконавчої влади в районі.

Періодично інформує голову та керівника апарату райдержадміністрації про стан цієї роботи, при потребі вносить пропозиції керівництву райдержадміністрації щодо її удосконалення.

6. Надає практичну і методичну допомогу структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконкомам місцевих рад щодо забезпечення їх діяльності  в межах компетенції.

7. Узагальнює, поширює і впроваджує в роботу прогресивні форми та передовий досвід організаційної, управлінської діяльності, принципів наукової організації праці та методів керівництва.

8. Вивчає ступінь ефективності впливу районної державної адміністрацій, виконавчих комітетів місцевих рад на стан економічної, соціальної, національно-культурної та політичної ситуації в районі.

9. Аналізує протоколи засідань і рішення виконкомів місцевих рад, колегій райдержадміністрацій.

10. Працівники відділу беруть участь у роботі колегій відділів і управлінь райдержадміністрації, засіданнях міськсільвиконкомів, сесій місцевих рад, інших заходах з наступним інформуванням керівництва райдержадміністрації про стан організаційної роботи на місцях.

12. Надає методичну і практичну допомогу в організації роботи  виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад та органам громадської самоорганізації населення.

13. Аналізує хід виконання виконавчими комітетами місцевих рад,  рекомендацій семінарів, нарад з головами та секретарями місцевих рад з питань організаційної роботи.

14. Сприяє розвитку засад відкритості та прозорості діяльності органів виконавчої влади, залученню населення до участі в державному управлінні:

- за вказівкою керівництва райдержадміністрації надає необхідні матеріали засобам масової інформації;

- вивчає і узагальнює проблеми взаємодії райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян.

15. За дорученням керівництва райдержадміністрації готує відповідні матеріали у вищі й центральні органи державної влади.

16. Бере участь в організації роботи щодо добору і розстановки кадрів, їх атестації, формування резерву кадрів в райдержадміністрації і міськсільвиконкомах, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців.

17. Розглядає за дорученням керівництва райдержадміністрації листи підприємств, організацій і установ, усні і письмові звернення громадян, готує за ними відповідні пропозиції, здійснює контроль за їх реалізацією.

18. Забезпечує організацію узагальнення й підготовку пропозицій щодо реалізації наказів виборців, даних кандидатам у депутати районної ради під час виборчої кампанії, разом з відділами, управліннями райдержадміністрації, районними установами й організаціями організовує розробку проектів заходів щодо їх виконання та здійснює контроль за їх реалізацією.

19. Узагальнює матеріали до річного звіту голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району.

20. Бере участь у вирішенні питань організаційного та матеріально-технічного забезпечення проведення виборів і референдумів та адміністративно-територіального устрою у межах, визначених законодавством.

21. Координує діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки та проведення організаційних заходів, відповідно до компетенції:

21.1. Нарад, зустрічей керівництва райдержадміністрації з керівництвом облдержадміністрації, народними депутатами України.

21.2. Робочих поїздок голови райдержадміністрації в межах району.

21.3. Семінарів та співбесід голови райдержадміністрації з міським, селищним, сільськими головами.

21.4. Семінарів-нарад з головами та секретарями місцевих рад.

21.5. Урочистих заходів райдержадміністрації.

21.6. Організації, згідно з дорученнями голови райдержадміністрації, перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади з залученням структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

22. Взаємодіє з відповідними службами районної державної адміністрації, організовує підготовку матеріалів з організаційних питань для них.

 

V. Права і обов'язки

 

Організаційний відділ має право:

 

1. Скликати наради з питань, що належать до компетенції відділу.

2. Брати участь у нарадах, семінарах, засіданнях консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації з питань, що належать до компетенції відділу.

3. Брати участь у нарадах, семінарах структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих комітетів місцевих рад, засіданнях консультативно-дорадчих органів та сесіях місцевих рад району.

4. Надсилати інструктивно-методичні матеріали з питань організації роботи управлінням, відділам райдержадміністрації, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

5. Подавати керівнику апарату райдержадміністрації пропозиції щодо заохочення осіб, які брали участь у розробці, підготовці та проведенні відповідних заходів щодо організаційної та управлінської діяльності, а також щодо накладання стягнень на осіб, які допустили порушення вимог чинного законодавства й відповідних актів керівництва районної державної адміністрації з питань, що належать до компетенції відділу.

6. Вносити пропозиції керівнику апарату райдержадміністрації щодо зміцнення кадрового потенціалу місцевих органів виконавчої влади.

7. Контролювати та перевіряти виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування району, територіальними органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови районної державної адміністрації та рішень районної ради з питань, віднесених до компетенції відділу.

 

8. За дорученням керівництва райдержадміністрації:

 

8.1. Сприяти поліпшенню форм та методів організаційної роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, закладів, розташованих на території району.

8.2. Залучати працівників територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації та інших спеціалістів до обговорення питань організаційної роботи, а також питань, що готуються до розгляду головою і колегією райдержадміністрації.

8.3. Запрошувати й одержувати від територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності необхідну інформацію, довідки, пояснення, статистичні та інші матеріали.

 

9. Начальник відділу має право:

 

9.1. Представляти райдержадміністрацію в інших управлінських структурах з питань, що входять до його компетенції.

9.2. Запитувати та отримувати від органів виконавчої влади, їх підрозділів, підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань необхідні статистичні та оперативні дані, звіти, документи та інші матеріали, що стосуються діяльності відділу або необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

9.3. Залучати фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації, підвідомчих підприємств та організацій, за погодженням з їх керівниками, до вивчення і розгляду питань, що належать до компетенції відділу.

9.4. Вносити пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу, райдержадміністрації.

10. Начальник відділу несе відповідальність за виконання покладених на відділ повноважень.

 

VІ. Прикінцеві положення

 

1. Організаційний  відділ може виконувати також інші завдання, покладені на нього головою районної державної адміністрації та керівником апарату райдержадміністрації.

2. Покладання на відділ обов'язків, які не передбачені цим Положенням і не стосуються компетенції відділу, не допускається.

3. Розподіл обов'язків між працівниками відділу здійснює начальник відділу.

4. Районна державна адміністрація створює належні умови для ефективної роботи і підвищення кваліфікації працівників відділу, забезпечує належним приміщенням, сучасними засобами оргтехніки та зв'язку, нормативними актами і довідковими матеріалами з питань, що належать до компетенції відділу тощо.

 

 

 

Форма входу
Друзі сайту
Карта захисних споруд
цивільного захисту
Українське національне інформаційне агенство
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Городенківська РДА © 2019 Хостинг від uCoz