ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ                                                                                                                                              Неділя, 16.06.2019, 19:23
Городенківська районна державна адміністрація
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Тематичні розділи
Економіка, фінанси [190]
Соціальний захист [245]
Агропромисловий розвиток [179]
Молодь і спорт [463]
Діти [320]
Релігія, Культура. Туризм [431]
Освіта [289]
Місцеве самоврядування [57]
Оперативна інформація управління з питань надзвичайних ситуацій [267]
Правопорядок, оборонна та мобілізац [69]
Суспільно-політична ситуація, євроінтеграційні процеси, співпраця з м.Бжег (Польща) [658]
Місцеві ЗМІ [19]
Охорона здоров'я [58]
Статистика інформує [559]
Пенсійне забезпечення [123]
Управління юстиції інформує [182]
Інвестиції та інвестиційні проекти [18]
Державна податкова інспекція [334]
РЦСССДМ [195]
Нормативно-правові акти [9]
Нормативно-правові акти, що належать до компетенції РДА, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню
Відомості про взаємодію з громадською радою та її діяльністю [16]
Звернення громадян [26]
Сектор інформаційної діяльності та комунікації з громадскістю [817]
Державний реєстр виборців [5]
Центр зайнятості [54]
Архів [1]
Архітектура та містобудування [7]
Відомості про проведення консультацій з громадськістю [2]
Відомості про проведення консультацій з громадськістю, громадської експертизи та врахування громадської думки
Громадська експертиза та обговорення [5]
Виконання Закону України "Про очищення влади" [20]
Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади [4]
Надання громадянам і юридичним особам інформаційних послуг загального призначення [1]
Виконання місцевого бюджету [10]
Відомості про проведення закупівлі товарів (робіт, послуг) за державні кошти [3]
Інформаційні ресурси з питань, що належать до компетенції РДА [1]
Цільовві програми у відповідній сфері [1]
Регуляторна діяльність [2]
Регуляторна діяльність: плани підготовки регуляторних актів; повідомлення про оприлюднення та проекти регуляторних актів; звіти про відстеження результативності; реєстр регулярних актів
Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації [1]
Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності, зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян чи органу
Відомості про сплату місцевих податків і зборів, комунальних платежів [1]
Відомості про сплату місцевих податків і зборів, комунальних платежів. у тому числі тарифи та пільги окремим групам платників, розрахунки юридичних і фізичних осіб з бюджетом відповідного рівня
Місія, функції, повноваження, основні завдання та нормативно-правові засади діяльності [1]
Місцезнаходження органу, його управлінь, відділів та інших структурних підрозділів [1]
Місцезнаходження органу, його управлінь, відділів та інших структурних підрозділів (поштові адреси, номери телефонів, факсів, адреси електронної пошти та веб-сайтів)
Порядок оскарження прийнятих рішень [1]
Основні функції структурних підрозділів [1]
Основні функції структурних підрозділів, а також прізвища, імена, по батькові, номери телефонів, адреси електронної пошти їх керівників
Прізвище, ім’я та по батькові, службові номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти керівника [1]
Прізвище, ім’я та по батькові, службові номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти керівника органу та його заступників
Адреса електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за приймання [1]
Адреса електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за приймання і реєстрацію вхідної кореспонденції
Територіальні органи [0]
Розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установ [1]
Соціально-економічний розвиток регіону [0]
Показники розрахунків за енергоносії [2]
Антикорупційна діяльність [0]
Інформація про систему обліку, види інформації, яку зберігає розпорядник [1]

Як отримати послугу? 

 

                                                      

Отримання адміністративних послуг

 

1. Фізична особа має право на отримання адміністративної послуги у відповідному адміністративному органі чи центрі надання адміністративних послуг, незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування такої особи, крім випадків, установлених законом.

 

Юридична особа  має право на отримання адміністративної послуги у відповідному адміністративному органі чи центрі надання адміністративних послуг за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, – за місцем провадження діяльності, знаходження об'єкта.

 

2. Заява на отримання адміністративної послуги (далі – заява), адміністративний акт чи повідомлення про відмову у наданні адміністративної послуги можуть бути вручені особисто, надіслані поштою або за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку.

 

3. Вимоги щодо форми заяви визначаються Кабінетом Міністрів України. Форма заяви має бути максимально простою (у вигляді анкети).

 

4. Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, визначаються законом.

 

Адміністративному органу чи центру надання адміністративних послуг забороняється вимагати для надання адміністративної послуги документи, не передбачені законом.

 

У разі коли документи, необхідні для надання адміністративної послуги, перебувають у володінні адміністративного органу, до якого подано заяву, або у володінні інших адміністративних органів, отримання таких документів здійснюється адміністративним органом, центром надання адміністративних послуг, до якого звернулася фізична чи юридична особа за наданням адміністративної послуги, без участі такої особи  (а у разі коли документи містять конфіденційну інформацію, в тому числі персональні дані, – після отримання попередньої згоди відповідно фізичної або юридичної особи).

 

Бланки заяв, необхідних для надання адміністративної послуги, надаються фізичним і юридичним особам у необхідній кількості безоплатно.

 

5. Вчинення дій, необхідних для забезпечення надання адміністративної послуги (проведення експертизи, погодження, копіювання, доставка тощо), забезпечується посадовими особами адміністративного органу чи центром надання адміністративних послуг без залучення фізичних і юридичних осіб, які звернулися за наданням адміністративної послуги, та без стягнення з них додаткової плати.

 

6. Адміністративний орган, центр надання адміністративних послуг забезпечують вільний доступ до своїх приміщень, в яких надаються адміністративні послуги, та надання у повному обсязі необхідної інформації щодо адміністративних послуг, які надаються таким органом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку.

 

На адміністративний орган, центр надання адміністративних послуг покладається забезпечення доступу до своїх приміщень, в яких надаються адміністративні послуги, осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

7. Адміністративний орган вживає заходів для функціонування "єдиного вікна" – організаційної форми надання адміністративних послуг, яка передбачає вчинення максимально можливої кількості процедурних дій, необхідних для надання адміністративної послуги адміністратором без залучення фізичних, юридичних осіб, які звернулися за наданням адміністративної послуги (крім адміністративних послуг, для яких спеціальними законами передбачено їх надання за принципом організаційної єдності).

 

 

Строки надання адміністративних послуг

 

1. Граничний строк надання адміністративної послуги визначається законом.

 

У разі коли законом не визначено граничний строк надання адміністративної послуги, застосовуються вимоги, передбачені цією статтею.

 

2. Адміністративний орган надає адміністративну послугу, а центр надання адміністративних послуг забезпечує організацію надання такої послуги у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань фізичної чи юридичної особи, яка звернулася за наданням адміністративної послуги.

 

3. Граничний строк надання адміністративної послуги не може перевищувати 30 календарних днів із дня прийняття адміністративним органом, центром надання адміністративних послуг заяви про надання адміністративної послуги та необхідних для надання такої послуги документів, передбачених законом, у повному обсязі.

 

Граничний строк надання адміністративної послуги, визначений абзацом першим цієї частини, може бути продовжений адміністративним органом не більше ніж на п'ятнадцять календарних днів з обгрунтуванням прийнятого рішення, про що фізичні, юридичні особи повідомляються письмово.

 

4. У разі коли адміністративна послуга надається адміністративним органом, що діє на засадах колегіальності, адміністративний акт або рішення про відмову в наданні адміністративної послуги приймається у строк, визначений абзацом першим частини третьої цієї статті, а у разі неможливості прийняття такого акта або рішення у визначений строк – на першому засіданні (слуханні) після закінчення такого строку.

 

5. На обгрунтовану письмову вимогу фізичної чи юридичної особи граничний строк надання адміністративної послуги може бути скорочено адміністративним органом.

 

 

Плата за надання адміністративних послуг

 

1. Адміністративні послуги надаються на безоплатній основі, крім тих, платність яких передбачена законом.

 

Надання адміністративних послуг у сфері соціального забезпечення громадян здійснюється на безоплатній основі.

 

2. Розмір плати за надання адміністративної послуги встановлюється, виходячи із собівартості її надання. У передбачених законом випадках розмір плати за надання адміністративної послуги може перевищувати собівартість її надання.

 

Розмір плати за надання адміністративної послуги та порядок її справляння встановлюються Кабінетом Міністрів України.

 

3. Оплата адміністративної послуги здійснюється одноразово за весь комплекс робіт, виконаних для надання адміністративної послуги.

 

4. Пільги з оплати адміністративної послуги встановлюються законом.

Форма входу
Друзі сайту
Карта захисних споруд
цивільного захисту
Українське національне інформаційне агенство
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Городенківська РДА © 2019 Хостинг від uCoz